28 Şubat 2009 Cumartesi

Puff

Doğruyu söylemek gerekirse sabahları erken kalkmaktan nefret ediyorum.Cumartesi gününde bile okula gidiyorum.Malum bu lise 1 dediğimiz 9. sınıf olayı ne abuk bir olay.Hafta sonu diye bir olayım malesef yok benim.Okulumuz bu sene sabahçı ve her abik okulun yaptığı gibi okul kurs denilen olay cumartesi ve pazar günü.Ve kurslarda sabah erkenden.Yani kısacası haftanın 5 günü 6.30'da 2 günü 8'de kalkmak suretiyle okul yolu düz gider mantığıyla okula gidiyorum.

Puff dememin sebebine gelirsek.Uyuyakalmak.Okula aç-bilaç varmak.Ve 1'de nihayet okuldan çıkmak.Çalışanların bile haftasonları varya.Her neyse.

Ben öle fazla teenager modunda değilim allahtan.Arkadaşım B. okul çıkışında kaçık annesini aramadan arkadaşlarıyla takılmış.Ve okuldan 12.302da çıkıyoruz.telefonundada ses pronlemi var telefondan ses çıkmamakta.14'.30'a kadar anneciğine haber vermeden dışarda dolanır.Ve kahramanımız olan gariban Defne B'nin annesi tarafından aranılır mı aranılır.Bir şeyden haberim olmadığı için mırınkırın yapılır.B'nin annesi tarafında 3 kere daha arama yapılır.bu arada saat !5.00 olmuştur bile.Sinirlenen ve meraklı B'nin annesi okula gider.Biraz yaygara çıkarılır ve en sonunda B'ye ulaşılır.B'ye ulaşanan , F adındaki müdür yardımcısıdır.Okula gider B ve annesiyle eve gider.Sonuç mu yasak konulan bir B. yasakları sayarsak dışarı çıkmama , okula ondan 2 yaş büyük olan abiyle gidip gelme ve telefonunun elinden alınması.

Bunu niye anlattım biliyormuş ey Blog.
Bu arkadaşım olan B. 2 sevgilisini annesinden saklar ve sonuncusunu annesiyle tanıştırır.Sözde dürüsttür sevgililerini annesinden saklamaz falan.Annesi pipiriklenir.Paranoyaya bağlar.Olay budur yani.

Ben ciddiyim sevgilim filan yok.İyikide yok.Ama 15 yaşındaki bir kızın elindeki telefonu almak çok saçma.Ama kızın yaptığı dahada saçma anneye haber vermeden 3 saat gecik yok artık Deve.

Bu teenager işleri pek bana göre değil ya.Normal görünen bir anormalmiyim.Sanırım öyleyim.
Aman nese House md'mi izliyim ben.
Lost'tan alıtnı yaparak bu yazıyı sonladırıyorum be blog.

See you another life brother!

Hiç yorum yok: